AntySmogowi - kim jesteśmy?

Markę AntySmogowi założyłam dla ludzi. Dla każdego, kto chce coś zmienić i potrzebuje naszej pomocy. Dbałość o środowisko, zmniejszenie rachunków, poprawa komfortu – to cele, które postawiłam sobie tworząc zupełnie odrębny odłam firmy NOVI-TERM.  Do tej pory, moja firma zajmowała się wyłącznie projektowaniem i wykonywaniem instalacji, teraz chcę połączyć to z dofinansowaniem, aby moi klienci mogli być w 100% zadowoleni.  

Jesteśmy otwarci dla klientów, szukamy najlepszych rozwiązań a życzliwość i zrozumienie, to z pewnością cechy, które każdy z klientów doceni. Tym chcemy się wyróżnić, to jest to, co chcemy każdemu zaoferować.  Nie szukamy utartych szlaków, każdą sprawę analizujemy indywidualnie, każdy klient jest dla nas ważny. 

Nasz zespół to kilka osób o tych samych wartościach i pasji. Mamy w naszym składzie m.in Inżynierów z kierunków Ochrony Środowiska, Inżynierii Środowiska oraz Budownictwa.  Każdy klient otrzymuje opiekę wykwalifikowanego inżyniera, który od początku do końca będzie zajmował się jego inwestycją. 

Z nami masz gwarancję, spokój, pewność. Zapraszamy do współpracy! 

inż. Monika Kondraciuk – Właściciel

czyste-powietrze-2020
czyste-powietrze-2020
Call Now Button